سی دُر در یک نگاه

 

ســی دُر (C.DOOR) برای اولین بار در ایران در سال 1389 ، بعد از سه سال بررسی و امکان سنجی با سرمایه گذاری بخش خصوصی وهدف بلند مدت تولید صنعتی و انبوه درب ، چارچوب ، قرنیز،ورق کابینت و ... با محصول پلی وود(WPC) برای پاسخ گویی به نیازهای داخلی و نیز کشورهای منطقه در پیشرفته ترین مرکز تولید محصولات WPC در منطقه خاورمیانه به مساحت بیش از 50/000 متر مربع برپا شد. ســی دُر (C.DOOR) بزرگترین تولید کننده صنعتی ، انبوه و سفارشی درب ،چهارچوب ، دیوارپوش و قرنیز از جنس WPC در ایران می باشد و با بکارگیری ماشین آلات مدرن و روز جهانی توانسته است در حد استانداردهای جهانی با کیفیت رقابتی و قابل مقایسه با کالاهای مشابه اروپایی تولید و عرضه نمایند. ســی دُر با قابلیت تولید و تحویل روزانه 500 لنگه پروفیل درب و چارچوب ازپیشگامان این صنعت در خــــــــــــاورمیانه می باشد. پلی وود مخفف Wood Plastic Composite است . در واقع همان ترکیب پودرچوب و پلیمر(PVC) است که در برابر رطوبت صد در صد مقاوم ، در اثر حرارت شعله ور نمی گردد(خوداطفاء)و در زمره محصولات لوکس ومقاومیست که در حال حاضر در آمریکا واروپا و بخصوص آلمان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

خط مشی کیفیت

 

شرکت بهین پیشبرد داتار (C.DOOR) به عنوان سازمانی پیشرو ، در جهت حرکت در مسیر تعالی سازمانی و تحقق ارکان راهبردی و جهت ساز خود ، با بهره گیری از سرمایه انسانی متعهد و متخصص ، مدیریت دانایی محور و استفاده بهینه از ظرفیت های خود به منظور ارتقای کیفیت محصولات و خدمات ، با استقرار سيستم مديريت کیفیت مبتني بر استاندارد بین المللی ISO9001:2015 و تعهد به بهبود مستمر آن ، رئوس خط مشي خود را به شرح زير اعلام مي دارد :
1- افزايش سطح رضايتمندي و اعتماد مشتريان و ساير ذينفعان از طريق شناسايي و درك نيازهاي حال و آينده آنان.
2- توانمندسازی و ارتقاء سطح شایستگی ، انگيزه و رضايتمندی كاركنان به عنوان ارزشمندترين سرمايه هاي سازمان.
3- نهادينه نمودن فرهنگ بهبود مستمر در تمامی حوزه های کاری و ترویج فرهنگ تعهد در قبال كيفيت و شناسايي و رعایت الزامات قانونی مرتبط .
4- ترويج تفكر سيستمي و بکارگیری و توسعه سيستم هاي مديريتی و فناوري های نوین اطلاعاتی و ارتباطی با تمرکز بر فرآیندگرایی و نتایج کلیدی عملکرد در مسير تعالي سازماني .
5- برنامه ريزي اصولی در جهت استفاده موثر از فرصتها ، ظرفیت ها و قابلیت های سازمانی همراه با شناسایی و کنترل ریسکهای مرتبط با بهره گيري از تحقیق ، نوآوري و مدیریت دانش و برقراری ارتباطات موثر و سازنده با سایر ذینفعان در جهت كسب مزيت هاي رقابتي پايدار .
6- مدیریت صحیح منابع مالی و هزینه ها همراه با برنامه ريزي اصولی و اقدام در جهت کاهش دوباره كاريها و فعالیتهای فاقد ارزش افزوده به منظور افزایش بهره وری و چابکی سازمان در ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و قيمت مناسب در زمان مقرر.
7- ايجاد محيطي سالم ، ايمن ، پويا و توأم با مشاركت و مسئولیت پذیری در فضاي ارتباطي باز و صمیمی براي تمامی كاركنان و سایر ذینفعان .

سرمایه‌های انسانی

 

در حال حاضر، نیروی انسانی شرکت سی دُر دارای بیش از 100 نفر از دانش آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاهی تشکیل می‌دهند که در کنار 1000 نفر نیروی انسانی شاغل در دفاتر نمایندگی این شرکت با فعالیت در بخش‌های مختلف این سازمان مشغول ارایه خدمات به مشتریان در سراسر کشور هستند. لازم به ذکر است بیش از نود درصد از کارکنان شرکت¬‌ سی دُر را فارغ‌التحصیلان و دانش آموختگان رشته‌های فنی مهندسی، فناوری اطلاعات، مدیریت، اقتصاد و دیگر رشته‌های وابسته تشکیل می‌دهند. سی دُر در به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان شرکت، توجه و اهمیت ویژه به نیروی انسانی را در دستور کار قرار داده است. برقراری ارتباط مداوم میان مدیران و کارکنان در سطوح مختلف شرکت از جمله فعالیت‌هایی بوده و می باشد که سبب استحکام بنیان خانواده‌ی بزرگ سی دُر می گردد ایجاد واحد های و لایه‌های مختلف بر اساس توان¬مندی‌ها و علایق کارکنان، برگزاری دوره ها و آموزش‌های برنامه‌ریزی شده برای پرسنل در سطوح مختلف سازمان اندکی از فعالیت های سی دُر در این باره بوده است.

مأموریت و اهداف سازمان

مأموریت

ما در زمینه ی تولید و تامین محصولات نوین کامپوزیت در صنعت ساختمان شامل انواع درب ، کابینت ، دیوارپوش ، نما ، کف پوش، پارتیشن و سایر ملزومات و همچنین ارائه خدمات مربوطه با استفاده بهینه از منابع در دسترس و سرمایه انسانی توانمند در جهت حفظ و افزایش رضایتمندی تمامی ذینفعان و کسب مزیت های رقابتی فعالیت می نمائیم

.

چشم انداز

ما در افق زمانی 1400، پیشتاز در تولید و تامین محصولات نوین کامپوزیت و ملزومات مربوطه در صنعت ساختمان با بکارگیری دانش، فناوری روز و سرمایه انسانی توانمند، سازمانی سرآمد در تولید اقتصادی، کیفیت و با برند معتبر در سطح ملی و منطقه ای خواهیم بود.

ارزش ها :

 1. حفظ شان و منزلت مشتریان در راستای مشتری مداری
 2. احترام به اصول ارزشی، فکری ، عقاید و حریم دیگران
 3. صداقت و راستگویی در رفتار،گفتار و کردار
 4. شایسته سالاری و حفظ کرامت انسانی تمامی ذینفعان
 5. انگیزه ، نشاط ، سلامت و ایمنی کارکنان
 6. مسئولیت پذیری ، وجدان کاری و قانون مداری
 7. مشارکت ، کار گروهی و یادگیری مستمر
 8. اکیفیت اندیشی ، بهره وری و بهبود مستمر >
 9. نظم و انضباط
 10. دوستدار محیط زیست
 11. ابتکار، خلاقیت و نوآوری

خدمات مشتریان

شرکت سی دُر در راستای توسعه، حفظ پایدار و افزایش سطح رضایت مندی مشتریان بر اساس نیاز های آن ها اقدام به راه اندازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) نموده است. این مهم با اراده خدماتی نظیر انتخاب طرح و نقش درب، چارچوب و قرنیز با استفاده از نرم افزار CDOOR 3D، ثبت و سفارش آنلاین از طریق سایت سی دُر، ردیابی سفارش با بهره گیری از سیستم بارکد تا مرحله نصب و همچنین صدور ضمانت نامه 25 ساله انجام می گردد.

واحد ارتباط با مشتری شرکت سی در حاوی بانک اطلاعاتی مربوط به مشتریانی است که مدیریت و کارکنان فروش یا خدمات پس از آن می‌توانند، نیازهای آنان را با محصولات خود تطبیق دهند و نیازهای خدماتی آنها را یادآور شوند و بتوانند مدیریتی صحیح بر زمان داشته باشد. بدین نحو که کاربران فعالیت‌های روزانه خود را به طور دقیق‌تر هماهنگ کرده و براین اساس هرکدام از پرسنل شرکت روی مشتری و اطلاعات مربوط به او تمرکز می کنند، و اطلاعات جامعی از مشتریان را به طور کامل و یکسان در اختیار تمامی بخشهای مرتبط با مشتری قرار می دهند. در این راستا، بخش بازاریابی دراین شرکت با تلاشی سازمان یافته و در جهت جمع آوری و سازماندهی کردن اطلاعات مشتریان در درون مجموعه فعالیت می کند. واحد فروش نیز از این اطلاعات برای تماس با مشتری و ارائه خدمات و کالا به او استفاده می کند. همچنین این اطلاعات گنجینه ارزشمندی برای مدیران ارشد جهت تصمیم ‌گیری‌های کلان شرکت تلقی می گردد.

بازرگانی

کنترل و نظارت بر نحوه انجام خريدهاي شرکت در چارچوب مقررات و آئين نامه هاي معاملات مراجعه و تماس با مؤسسات، ‌شرکت ها و کارخانجات در رابطه با تأمين نيازهاي شرکت دريافت و بررسي آمار و اطلاعات ميزان فروش و بررسي علل نوسانات صعودي و نزولي آن و انجام اقدامات مقتضی هماهنگي با واحد برنامه ريزي به منظور اطلاع از توان موجود و ‌ظرفيت خالي شرکت جهت توسعه فعاليت هاي بازاريابي، ‌تحويل به موقع قراردادهاي جاري، تدوين برنامه کلان توليد ساليانه مذاکره با مشتريان و تأمين کنندگان و تهيه پيش نويس قراردادهاي فروش و خريد و ارائه به مديريت عامل جهت بررسي و تأييد از جمله برنامه هایی است که در بخش بازرگانی شرکت انجام می شود.

روابط عمومی

امروزه در عصر حاضر، ارتباطات اگرچه نگوییم اولین عنصر و اساسی ترین اصل مورد نیاز بشر است، اما به جرات می توان گفت یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده و اساس دیگر علوم قرن حاضر است. اینک شاید بیشتر بتوان به اهمیت علوم ارتباطات و نیز نقش روابط عمومی ها، به عنوان مجری اصلی آن در جوامع، دست یافت. امروز عصر اطلاع رسانی است و رابطه ای معنادار میان قدرت اطلاع رسانی حكومت ها با جایگاه آنها در جهان وجود دارد. درواقع امروز نمی توان كشور قدرتمندی را دید كه از نظر ارتباطات ضعیف باشد. حكومت در چنین جهانی بدون بهره مندی از روابط عمومی ممكن نیست و هر حكومتی باید در كنار برنامه های خود، نگاهی نیز به روابط عمومی داشته باشد و درواقع امروز اگر جنگی باشد، در درجه اول جنگ ارتباطات است. روابط عمومی شرکت سی در با بهره گیری از دانش روز و خلاقیت توانسته با حضور در نمایشگاه های ملی و بین المللی و شناخت تاثیرات تبلیغات در معرفی محصولات و توانمندی ها، نقش موثری در پیش برد اهداف مجموعه داشته باشد .

فناوری ها

سفارش درب وچهار چوب پلیوود

ادرس دفتر مرکزی

اصفهان|خیابان میر فندرسکی جنب بانک کارآفرین ساختمان مهندسین | پلاک ۶۷
دفتر مرکزی سفارش درب

تلفن دفتر مرکزی:

031-38182000
ایمیل درب ضدآب

پست الکترونیک:

info@cdoor.ir
کپی‌رایت © ۱۳۹۵. سی دُر (بهین پیشبرد داتار)
;